Miejski Ośrodek Kultury i Sportu w Pyskowicach bierze udział w programie „Moje miasto bez elektrośmieci”
Więcej informacji klikając w link – Zbiórka Elektrośmieci
Bądź EKO i przynieś zużyty sprzęt i baterie do MOKiS Pyskowice.

Wernisaż i spotkanie z autorką i ilustratorką książki Wiolettą Brzezina

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.
Plakat promujący spoktkanie autorskie w Centrum Wystawienniczym MOKiS Pyskowice

18 maja 2024r. o godzinie 17.00 zapraszamy na wyjątkowe spotkanie autorskie z Wiolettą Brzeziną, pyskowiczanką, twórczynią fascynującej książki „Wodne Ladaco” oraz wernisaż wystawy jej kolaży.

W Centrum Wystawienniczym Miejskiego Ośrodka Kultury i Sportu w Pyskowicach podczas Nocy Muzeów Wioletta Brzezina opowie o inspiracjach do swojej twórczości, procesie pisania i ilustrowania, oraz podzieli się ciekawostkami związanych z pisaniem książek dla dzieci i młodzieży.

To będzie doskonała okazja, aby poznać nie tylko historię „Wodnego Ladaca”, ale także niesamowitą autorkę i jej pasję do literatury i sztuki. Nie przegapcie tego wyjątkowego wydarzenia!
Do zobaczenia na spotkaniu!

Wioletta Brzezina pochodzi z Górnego Śląska. Bajkopisarka, ilustratorka, poetka. Pasjonatka eksperymentów przyrodniczych, mikrostruktur, ciał krystalicznych, animacji poklatkowej, makrofotografii, zjawisk biologicznych i społecznych. Admiratorka polskiego kina, gier karcianych. Technika plastyczna, w której pracuje to mozaikowy kolaż, oraz rysunek piórkiem. W działaniach artystycznych nie stroni od eksperymentów plastycznych, graficznych. Inspiruje się pierwotnymi formami, zmiennościami, przeciwieństwami, zależnościami…

Wystawa dostępna do 02 czerwca 2024r.

Szczegóły

Data:
18 maja 2024
Godzina:
17:00
Kategoria Wydarzenie:

Miejsce wydarzenia

Centrum Wystawiennicze, Ratusz,
Rynek 1
Pyskowice, Śląskie 44-120 Poland
+ Google Map