Miejski Ośrodek Kultury i Sportu w Pyskowicach bierze udział w programie „Moje miasto bez elektrośmieci”
Więcej informacji klikając w link – Zbiórka Elektrośmieci
Bądź EKO i przynieś zużyty sprzęt i baterie do MOKiS Pyskowice.


WAKACJE 2024 z Miejskim Ośrodkiem Kultury i Sportu w Pyskowicach 
Zapraszamy.


Informujemy, że w okresie wakacyjnym będą obowiązywały dla podróżujących nowe godziny otwarcia poczekalni na Stacji Kultury Pyskowice (.JPEG)


Informator Miejskiego Ośrodka Kultury i Sportu w Pyskowicach – lipiec 2024 (.PDF)

Letnie Koncerty przy fontannie

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.
Plakat promujący Letni Koncert przy Fontannie

Tradycją wakacyjnego życia kulturalnego miasta stały się Letnie Koncerty przy Fontannie, które odbywają się na rynku w Pyskowicach w wybrane niedzielne wieczory.
Jak zwykle – będzie bardzo różnorodnie.

7 lipca 2024 r. swoim rockowym mocnym głosem zachwyci publiczność Eliza Wietrzyńska, która występuje pod pseudonimem Elise. Wokalistka jest finalistką programów: „Bitwa na Głosy” w grupie Ewy Farnej (3. edycja), „Gwiazdy Rocka”, jest też zdobywczynią tytułu „Najlepsza wokalistka Old Boy Blues & Rock Festival”. Eliza wspaniale nawiązuje kontakt z publicznością i z łatwością rozśpiewa pyskowicki rynek. Wokalistka wystąpi w towarzystwie gitarzysty.

4 sierpnia 2024 r. ponownie odwiedzi nas śpiewaczka Gabriela Silva, którą pyskowiczanie wielokrotnie mieli okazję podziwiać w repertuarze operowym i operetkowym. Z pewnością i tym razem sopranistka przygotuje dla melomanów coś wyjątkowego.

18 sierpnia 2024r. rynek zagrzmi potężnym brzmieniem orkiestry dętej! Wystąpi Orkiestra Dęta Sośnicowice pod batutą Janusza Jarziny oraz zaproszeni wokaliści. W programie znajdą się głównie standardy muzyki rozrywkowej. Gwarantujemy, że energia tego zespołu porwie każdego słuchacza!

 

Szczegóły

Data:
7 lipca 2024
Godzina:
18:00
Kategoria Wydarzenie:

Miejsce wydarzenia

Centrum Wystawiennicze, Ratusz,
Rynek 1
Pyskowice, Śląskie 44-120 Poland
+ Google Map