W Stacji Kultury Pyskowice odbył się kolejny wieczór gier planszowych!
Jak zawsze nie zabrakło emocji, rywalizacji, humoru i świetnej zabawy. Planszówki to nie tylko rozrywka — to także doskonała okazja do poznania nowych ludzi i spotkania pasjonatów gier towarzyskich. Bardzo cieszy nas, że wciąż dołączają do nas nowi gracze i wspólnie tworzymy tak fantastyczną atmosferę.
Dziękujemy za obecność i do zobaczenia na kolejnych planszówkach — już nie możemy się doczekać!
Wydarzenie realizowane jest w ramach projektu „Dzierżno – Nowa Energia”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach programu Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021–2027.



