W piątkowe popołudnie w Stacji Kultury zrobiło się naprawdę muzycznie i radośnie. 15 maja 2026 r. zespół Bajtlove Granie zagrał koncert familijny w ekologicznym nurcie „Posprzątamy Oceany” i stworzył ciepłą, rodzinną atmosferę.
Dziękujemy wszystkim za obecność i wspólnie spędzony czas.
Wydarzenie realizowane jest w ramach projektu „Dzierżno – Nowa Energia”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach programu Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021–2027.



