Co to był za weekend!
Nasi tancerze rozbili bank z nagrodami!
Sobota to dzień pełen emocji i ogromnych sukcesów naszych tancerzy na dwóch różnych frontach.
Turniej Tańca Ulicznego w Zabrzu „(NIE)ŁAM SIĘ”
Nasza reprezentacja streetdancowa pokazała prawdziwy ogień i udowodniła, że nie daje się złamać żadnej konkurencji! Z Zabrza wróciła z niesamowitym workiem medali:
2. miejsce – POTWORACZKI (formacje Street Dance 12-15 lat) – roznieśliście scenę!
3. miejsce – NiemaDramy (formacje Street Dance 16-20 lat) – klasa sama w sobie, bez dramatu, za to z wielkim sukcesem!
2. miejsce – Natalia (solo hip-hop 7-11 lat)
2. miejsce – Marta (solo hip-hop 12-15 lat)
2. miejsce – Martyna (solo hip-hop 16-20 lat)
3. miejsce – Maja (solo hip-hop 16-20 lat)
4. miejsce – Marta (Street Dance 12-15 lat)
Ogólnopolski Konkurs Tańca „Dance Passion”
Równolegle mocne uderzenie zaliczyła nasza formacja Paradox, która rywalizowała z najlepszymi zespołami z całej Polski. Wrócili z tarczą i pięknymi lokatami:
3. miejsce – Paradox
5. miejsce – Paradox Junior
DZIĘKUJEMY!
Ogromne gratulacje dla wszystkich tancerzy za serce zostawione na parkiecie, dla trenerów za twardą rękę i genialne choreografie oraz dla niezastąpionych rodziców i kibiców za najgłośniejszy doping na świecie!



