Przejdź do serwisu
Logo - Fundusze Europejskie Logo - Biuletyn Informacji Publicznej

„Kolory natury” – Świętochłowicka Grupa Plastyczna GAN GROTA
20 lipca - 20 sierpnia 2021

Wystawa

We wtorkowy wieczór spotkaliśmy się z artystami prezentującymi obrazy na wystawie zawartej w tytule "Kolory natury" Świętochłowickiej grupy plastycznej Gan Grota. Zapraszamy do jej zwiedzania do 20 sierpnia 2021r.

Zobacz galerię

Letni teatr pod chmurką "Pan Pedrro i Sisi - wielkie sprzątanie"
19 lipca 2021

Letni teatr pod chmurką

W tym tygodniu Teatr pod chmurka musieliśmy przenieść na salę widowiskową. Jednak nie zawiedli najmłodsi widzowie. Wielkie sprzątanie z Panem Pedrro i Sisi było wesołe, kolorowe, szalone, śmieszne i zwariowane.

Zobacz galerię

Kobiecy krąg mocy z bębnami afrykańskimi i rozgrzewającym cacao
16 lipca 2021

Kobiecy krąg mocy

Kobiecy krąg mocy z bębnami afrykańskimi i rozgrzewającym cacao za nami. To był niesamowity czas wśród cudownych kobiet - blisko natury, muzyki i samych siebie. Momenty uchwyciła KajoLina Fotografia dziękujemy.

Zobacz galerię

Kolorowe Podwórko, plac przy ul. Szopena 10
15 lipca 2021

Kolorowe podwórka 2021

Zobaczcie jak było na wczorajszym Kolorowym Podwórku organizowanym przez Stowarzyszenie Ludzie Miasta w ramach Roześmiane Podwórka – edukacja i animacja na polu. Kolejne - 22 lipca - na placu przy ul. Strzelców Bytomskich 24

Zobacz galerię

Letni teatr pod chmurką "(Nie)Brzydkie Kaczątko"
12 lipca 2021

Letni teatr pod chmurką

Baliśmy się o pogodę ale dopisała, tak samo jak widzowie - i Ci duzi i mali. Spektakl pt. "(Nie)brzydkie kaczątko" wystawiony przez artystów z PRYM ART Agencja Artystyczna zachwycił strojami, muzyką i przekazem. Dziękujemy, że byliście z nami.

Zobacz galerię

Logo wykonawcy: 2xm 2xm