Przejdź do serwisu
Logo - Fundusze Europejskie Logo - Biuletyn Informacji Publicznej

Śniadanie na trawie
1 sierpnia 2020

Śniadanie

Kolejne wspólne śniadanie za nami tym razem spotkaliśmy się na terenie "południowych Pyskowic". Atrakcji było sporo i pogoda pięknie nam dopisała. Najbardziej zadowolone były dzieci ale i Ci starsi znaleźli coś dla siebie.

Zobacz galerię

Kolorowe Pyskowice, plac zabaw przy ul. Jaworowej
29 lipca 2020

Kolorowe Pyskowice

Jesteśmy na półmetku naszej akcji Kolorowe Podwórka. W minioną środę spotkaliśmy się obok placu zabaw przy ulicy Jaworowej. Pogoda dopisała, mieszkańcy również. Cieszy nas bardzo, że już nie tylko dzieci bawią się na naszych akcjach ale, że rodzice też się w to wciągają! Następne - 5 sierpnia 2020r. na placu po dawnej kotłowni (w okolicy Wojska Polskiego 15). Zapraszamy!

Zobacz galerię

Ostatnie zdjęcia z Lufcik na korbkę do projektu "Pyskowickie legendy i historie ku pokrzepieniu serc"
29 lipca 2020

Kultura w sieci

Ostatnie zdjęcia z Lufcik na korbkę do projektu "Pyskowickie legendy i historie ku pokrzepieniu serc". Filmiki będą publikowane jeszcze do końca wakacji. Kolejny już jutro. Serdecznie dziękujemy za dokonanie nagrań Media Factory Jakub Pochwyt. Projekt dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Kultura w sieci.

Zobacz galerię

Letni teatr pod chmurką "Koziołek Matołek i jego przygody"
27 lipca 2020

Letni teatr

Wczorajszym spektaklem pt. "Koziołek Matołek i jego przygody" zakończyliśmy wakacyjny cykl Letniego teatru pod chmurką. Spotkaliśmy się na czterech różnorodnych przedstawieniach. Był to czas wspaniałej zabawy zarówno dla aktorów - jak i dla publiczności. Mamy nadzieję, że nasza propozycja przypadła Wam do gustu.
Przypominamy, że od przyszłego poniedziałku rozpoczynamy cykl kina plenerowego - spotykamy się na placu dożynkowym ok. godz. 20.00. Zapraszamy. Wstęp wolny.

Zobacz galerię

Artystyczne Wakacje z MOKiS Pyskowice - Turnus 5
27-31 lipca 2020

Artystyczne Wakacje

V turnus Dziecięcych Warsztatów Letnich już za nami. Pogoda była łaskawa i wszelkie zaplanowane atrakcje udały się rewelacyjnie. Podczas środowej wycieczki pokręciliśmy się po Pustyni Błędowskiej - oj było ciężko i baaardzo ciepło dla równowagi wiele zajęć odbyło się na zacienionej trawie i z dużą ilością wody, która nas pięknie ochłodziła.

Zobacz galerię

Logo wykonawcy: 2xm 2xm