Przejdź do serwisu
Logo - Fundusze Europejskie Logo - Biuletyn Informacji Publicznej

XV Wojewódzki Konkurs Kolęd, Pastorałek i Pieśni Zimowych
30 listopada - 4 grudnia 2021

XV Wojewódzki

FOTORELACJA z przesłuchań podczas XV Wojewódzkiego Konkursu Kolęd, Pastorałek i Pieśni Zimowych "Zaśpiewajmy Kolędę Jezusowi".

Jury w składzie: Sylwia Lenek, Danuta Czok i Artur Czok w dniu 30.11.2021 r. po przesłuchaniu 36 prezentacji, wyłonili laureatów XV Wojewódzkiego Konkursu Kolęd, Pastorałek i Pieśni Zimowych "Zaśpiewajmy kolędę Jezusowi".
Wyniki poznamy 04.12.2021 r. podczas Koncertu Laureatów o godz. 16.00 na Placu przy Kościele św. Mikołaja w Pyskowicach.

 

Zobacz galerię

Kiermasz Adwentowy
28 listopada 2021

Kiermasz

Kiermaszem Adwentowym przy Parafii Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w Pyskowicach rozpoczęliśmy przygotowania do świąt Bożego Narodzenia. Pogoda próbowała nam pokrzyżować plany ale nie daliśmy się. Na scenie zaprezentowali się najmłodsi artyści z Przedszkola nr 1 w Pyskowicach oraz Szkoły Podstawowej nr 5 w Pyskowicach. Następnie sceną zawładnęła Elfinka, która dzieciom pomogła naszykować się na przyjście Świętego Mikołaja - gość oczywiście nie zawiódł. Przybył i dla każdego dziecka miał słodki podarunek. Na zakończenie wystąpiła cudowna młodzież z LALALA z Zespołu Wokalnego MOKiS Pyskowice. Nie zabrakło stoisk z ozdobami adwentowymi, świątecznymi, smakołykami dla dużych i małych. Bardzo dziękujemy, że byliście z nami. A III Pyskowicki Bieg Mikołajkowy odbędzie się już niedługo.

Zobacz galerię

Kino Kobiet
27 listopada 2021

Kino

Dziękujemy, że byłyście z nami podczas kolejnego spotkania w ramach Kina Kobiet z Pyskowic. Dziękujemy zwłaszcza za rozmowy... Następne spotkanie już w roku 2022. Będziecie? Trzymajcie się cieplutko.

Zobacz galerię

Koncert "Nauczymy się żyć obok siebie"
26 listopada 2021

Koncert

26 listopada 2021r. w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury i Sportu odbył się niesamowity koncert pn. "Nauczymy się żyć obok siebie". Zespoły Wokalne pod kierunkiem Anny Szafrańskiej oraz Zespół Taneczny Paradox pod kierunkiem Agaty Sitarek zaprezentowały publiczności utwory artystów, których już z nami nie ma.
Panujące obostrzenia sprawiły, że bardzo ograniczona liczba gości mogła wziąć udział w tym wydarzeniu ale nie martwcie się - już myślimy nad kolejnym terminem, o którym - mamy nadzieję już niedługo - Was poinformujemy.

Zobacz galerię

Planszówki w Pyskowicach
21 listopada 2021

Planszówki

No i kolejne spotkanie z grami planszowymi za nami. Dziękujemy, że byliście z nami - grało się świetnie. A już w grudniu planujemy kolejne spotkanie, tym razem może z małym turniejem? Zapraszamy do grupy Planszówki Pyskowice.

Zobacz galerię

Logo wykonawcy: 2xm 2xm