Przejdź do serwisu
Logo - Biuletyn Informacji Publicznej

Wakacje 2018 - 3 turnus
9-13 lipca 2018

Wakacje 2018

Trzeci turnus półkolonii minął nam bardzo intensywnie. Oprócz tradycyjnych zabaw plastycznych i rekreacyjnych pojechaliśmy do opolskiego Zoo oraz do Ośrodka Żeglarskiego MAYTUR gdzie spędziliśmy cudowne przedpołudnie i mogliśmy popływać DZ-tą. Dziękując za miłą gościnę wszystkim polecamy Maytur ośrodek żeglarski na rodzinny wypoczynek.

Zobacz galerię

Wakacje 2018 - 2 turnus
2-6 lipca 2018

Wakacje 2018

Już dwa tygodnie wakacji minęły... Pogoda się poprawia, więc mnóstwo atrakcji przed nami ale drugi tydzień DWL minął nam intensywnie i ciekawie. Byliśmy w Twinpigs - Westernowy Park Rozrywki, uczyliśmy się o znakach i bezpieczeństwie, bawiliśmy się dużymi, kartonowymi "klockami", no i laliśmy się wodą - dla ochłody. Z kim się widzimy w poniedziałek?

Zobacz galerię

Festyn Parafialny w południowej części miasta
1 lipca 2018

Festyn Parafialny

Drugi dzień Festynu Parafialnego należał do wspaniałych gwiazd śląskiej muzyki. Na pyskowickiej scenie zaprezentowali się: Mirosław Szołtysek, Nas Troje, Mariusz Doroz, Michalina Starosta, Sandra i Joachim Koj. Na zakończenie festynu zabawę taneczną poprowadził nam Marcin Kowarsz.

Zobacz galerię

Piknik Rodzinny
30 czerwca 2018

Piknik

Pogoda trochę kapryśna ale koniec końców była łaskawa dla nas podczas rodzinnego pikniku. Ufff bo atrakcji dla dzieci i rodzin było całe mnóstwo. Od różnorodnych animacji prowadzonych przez profesjonalnych animatorów, poprzez gry i zabawy z konkursami. Dziękujemy, że byliście i dziękujemy Parafii Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w Pyskowicach, Stowarzyszeniu Stacja Pyskowice, Tarnogórskiemu Kinowi Plenerowemu i Samorządowi Pyskowic.

Zobacz galerię

Wakacje 2018 - 1 turnus
25-29 czerwca 2018

Wakacje 2018

Wakacje mijają zdecydowanie za szybko zwłaszcza jeśli miło spędza się czas, a tak jest na Dziecięcych Warsztatach Letnich w Miejskim Ośrodku Kultury i Sportu w Pyskowicach. Pierwszy turnus za nami. mnóstwo śmiechu, zabawy, sportu. Zobaczcie jak spędziliśmy te 5 dni.

Zobacz galerię

Logo wykonawcy: 2xm 2xm