Przejdź do serwisu
Logo - Fundusze Europejskie Logo - Biuletyn Informacji Publicznej

Ferie 2021 - Gdy daleko nie polecisz, skocz na "Ferie w sieci"
4-15 stycznia 2021

Ferie 2021

W tym roku ferie były inne niż zawsze. Nie mogliśmy Was zaprosić do Miejskiego Ośrodka Kultury i Sportu w Pyskowicach na warsztaty stacjonarne ale razem z Miejską Biblioteką Publiczną oraz Gminą Pyskowice zorganizowaliśmy ferie on-line.
Zapraszamy na stronę Ferie 2021 on-line | MOKiS Pyskowice aby zobaczyć co dla was przygotowaliśmy.

Zobacz galerię

Mikołajki z Radiem Silesia
8 grudnia 2020

Mikołajki

Mikołajki z Radiem Silesia za nami. Żałujemy bardzo, że nie było Was na widowni przed sceną ale wiemy, że oglądaliście koncert w komputerach i na telefonach! Dziękujemy!
Śpiewali i grali dla Was Ania Matuszczyk i Marian Makula, całość prowadził Arkadiusz Wieczorek.
Dziękujemy Stowarzyszenie Ludzie Miasta za organizację koncertu i Radio Silesia za pomoc w doborze Artystów.
Koncert odbył się w ramach projektu "Zawsze i wszędzie - aktywny senior" na który otrzymaliśmy dofinansowanie z Województwa Śląskiego.
Koncert dostępny na stronie Facebook Stowarzyszenia Ludzie Miasta: https://www.facebook.com/Stowarzys...

Zobacz galerię

Spotkanie z Mikołajem oraz bohaterami "Zaczarowanej Krainy Lodu"
5 grudnia 2020

Spotkanie z Mikołajem

Ale nas miło zaskoczyliście. Baliśmy się, że Święty Mikołaj z przyjaciółmi z "Zaczarowanej Krainy Lodu", którzy przybyli do Pyskowic, nie będą mieli się z kim spotkać on-line, a tu proszę! Byliście. I to było Was DUUUŻO. Z pomocnikami Mikołaja ciężko pracowaliśmy by popakować listy i upominki, które zostawił dla tych, którzy najaktywniej brali udział w konkursach i stworzyli dla Mikołaja piękne obrazki. Z tymi osobami skontaktujemy się i zaprosimy je do Miejskiego Ośrodka Kultury i Sportu w Pyskowicach.
Bawiliśmy się razem z Dom100.eu oraz Pyskowice

Zobacz galerię

Wystawa z konkursu plastycznego "Pocztówka z Pyskowic" - organizator przedszkole nr 1 w Pyskowicach
23 listopada - 31 grudnia 2020

Wystawa

Od 1 grudnia 2020r. Galeria PodCień pyskowickiego Centrum Wystawienniczego, prezentuje prace Dzieci z Pyskowickich Przedszkoli będące wynikiem konkursu plastycznego zatytułowanego "Pocztówka z Pyskowic" organizowanego przez Przedszkole nr 1 w Pyskowicach.

"Z największą przyjemnością prezentujemy prace dzieci z pyskowickich przedszkoli, które brały udział w konkursie plastycznym organizowanym przez naszą placówkę - pod patronatem Burmistrza Miasta Pyskowice. Konkurs rozpoczął się w ubiegłym roku szkolnym lecz przerwała go pandemia. Jednak ambitne przedszkolaki i ich nauczyciele postanowili dokończyć podjęty projekt. Rezultaty, jak widać są wspaniałe, a prace plastyczne bardzo pomysłowe i oryginalne. Nagrodą za udział w projekcie jest statuetka z herbem naszego miasta, którą otrzyma każde przedszkole."

Zobacz galerię

XIV Wojewódzki Konkurs Kolęd, Pastorałek i Pieśni Zimowych
17 listopada - 7 stycznia 2021

XIV Wojewódzki

Wyniki Konkursu Kolęd Pastorałek i Pieśni Zimowych. Do konkursu przesłano 114 filmików Jury nie miało łatwo. Ale oto publikujemy wyniki.

O sposobie odbioru nagród laureaci zostaną poinformowani e-mailem.
GRATULUJEMY!

Zobacz galerię

Logo wykonawcy: 2xm 2xm