Przejdź do serwisu
Logo - Fundusze Europejskie Logo - Biuletyn Informacji Publicznej

ZESPÓŁ PRZEBUDZENIE

Adam Wójcik

INSTRUKTOR: Adam Wójcik

Muzyka jest dla mnie sposobem na spełnianie marzeń, a w śpiewaniu i uczeniu stawiam na emocje. Moja przygoda z muzyką trwa od 7 roku życia - najpierw Państwowa Szkoła Muzyczna w Strzelcach Opolskich, potem Liceum Muzyczne im. Fryderyka Chopina w Bytomiu, Akademia Muzyczna im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu, wreszcie Uniersytet Opolski. Dziś jestem w miejscu, w którym cieszę się z sukcesów moich podopiecznych, a chwile, kiedy mogę oglądać ich na scenie, widzieć jak bardzo się rozwinęli, jak świat sztuki stał się ich światem, sprawiają, że artystycznie jestem spełniony.
Bo czyż nie pięknie jest usiąść w Teatrze Muzycznym w Gdyni czy w Teatrze Starym w Krakowie i poczuć dumę? Co oczywiście nie znaczy, że jestem na artystycznej emeryturze – jest przecież teatr, który dzięki Agnieszce „N” i dzieciakom, stał się częścią mojego życia, ważną i zawsze pierwszą w poczuciu artystycznej satysfakcji; jest Przebudzenie, które otaczam ojcowską opieką i czasem z ojcowską irytacją mam ochotę oddać do adopcji, ale to tylko chwile, bo kiedy jesteśmy na scenie – wiem, że nie spotkaliśmy się bez przyczyny; są dzieciaki – które często doprowadzają mnie do rozpaczy, ale uwielbiam je totalnie; no i młodzi – dzięki, którym często czuję się wyróżniony.

ZESPÓŁ PRZEBUDZENIE

Zespół powstał prawie 3 lata temu z inicjatywy s. Barbary Mroziak i Adama Wójcika. W skład zespołu wchodzą głównie ludzie dorośli. Mimo swojego młodego artystycznego wieku, ma na swoim koncie PIERWSZE MIEJSCE NA PRESTIŻOWYM KONKURSIE PIOSENKI RELIGIJNEJ CANTATE DEO W GLIWICACH oraz kilkadziesiąt udanych koncertów. Wystąpił na wspólnym koncercie z charyzmatycznym CLARET GOSPEL z Wybrzeża Kości Słoniowej. PRZEBUDZENIE przebudza, otwiera oczy i orzeźwia duszę. Wszystkim jego członkom udało się znaleźć jedną, wspólną drogę, która, mocno w to wierzą , będzie trwać jeszcze bardzo długo. „Pracujemy i rozwijamy się każdego dnia, z nadzieją, że będziemy nie tylko dobrymi przyjaciółmi, ale również dobrym zespołem”.

Godziny zajęć

wtorek19:00 - 21:00
Zobacz własną stronę sekcji
Logo wykonawcy: 2xm 2xm