Przejdź do serwisu
Logo - Fundusze Europejskie Logo - Biuletyn Informacji Publicznej

TEATR TAŃCA ALACARTE

Archiwum

Anna Hampel

INSTRUKTOR: Anna Hampel

Dyplomowany instruktor tańca współczesnego; swoją przygodę z tańcem zaczęła od Prywatnej Szkoły Baletowej M.M. Szewczenko w Gliwicach i Teatru Tańca Atrum w Zabrzu; studiowała teatrologię na UŚ w Katowicach, a obecnie studiuje pedagogikę tańca na AHE w Łodzi; swoją wiedzę taneczną poszerzała i w dalszym ciągu doskonali, biorąc udział w różnego rodzaju warsztatach tanecznych; od 14 lat prowadzi Teatr Tańca Alacarte, który należy do ścisłej czołówki adeptów sztuki tańca współczesnego; pasjonatka, miłośniczka tańca i sztuki, wrażliwa na piękno i estetykę ruchu; swoje pomysły choreograficzne czerpie z natury i otaczającego ją świata; zdobywczyni wielu nagród na festiwalach tańca, zarówno tych dla zespołu, jak i również tych indywidualnych za choreografię;

TEATR TAŃCA ALACARTE

Teatr Tańca Alacarte powstał w październiku 2002r. Z roku na rok ewoluował zarówno skład zespołu, jak i styl tańca. Obecnie specjalizuje się w repertuarze opartym na stylach: tańca współczesnego, klasyki, modern, contemporary, pantomimy oraz elementach teatru tańca.
Choreografie zespołu „opowiadają”, ważny jest w nich temat, kostium, muzyka i emocje. Od trzech lat zespół pracuje również przy dłuższych formach – spektaklach teatralno – tanecznych, aby w przyszłości zająć się całkowicie teatrem tańca.
Teatr Tańca Alacarte od 13 lat bierze udział w różnego rodzaju festiwalach o zasięgu ogólnopolskim i międzynarodowym, mając na koncie potężny bagaż nagród i doświadczeń.
Do zespołu przyjmowane są osoby powyżej 16  roku życia, które tańczą minimum dwa lata, niekoniecznie taniec współczesny.

Dyplomy

Godziny zajęć

Zobacz własną stronę sekcji
Logo wykonawcy: 2xm 2xm