Przejdź do serwisu
Logo - Fundusze Europejskie Logo - Biuletyn Informacji Publicznej

TEATR NIESPASOWANI

Iwona Respondek, Katarzyna Kobielnik

INSTRUKTOR: Iwona Respondek, Katarzyna Kobielnik

Iwona Respondek:
Muzyk, pedagog, animator. Ukończyła studia na Uniwersytecie Śląskim na kierunku Animacja Społeczno – Kulturalna oraz Edukacja Artystyczna w Zakresie Sztuki Muzycznej. Jest wykształconą flecistką, amatorką ruchu i artystycznych wyzwań.

Katarzyna Kobielnik:
Muzyk, pedagog, rytmik. Ukończyła Szkołę Muzyczną I i II stopnia w klasie gitary oraz Uniwersytet Śląski na kierunku Wychowanie Przedszkolne i Wczesnoszkolne. Ponadto uczestniczyła w kursie instruktora teatralnego I i II stopnia oraz kursie „Techniki teatralne i damowe w pracy z dziećmi i młodzieżą – rozwijanie kompetencji w obszarze pedagogiki teatru”. Z Niespasowanymi zrealizowała szereg projektów teatralnych i muzycznych.

TEATR NIESPASOWANI

Niespasowani, to grupa artystyczna, która została założona w czerwcu 2011 roku, po premierze pierwszego (autorskiego) spektaklu pt. Buty nie do Pary. W kolejnych latach skład grupy oraz jej siedziba ulegały drobnym zmianom, by dziś Niespasowani znaleźli swoje miejsce w Miejskim Ośrodku Kultury i Sportu w Pyskowicach. Jesteśmy dość zróżnicowanym gronem, które dzięki wspólnej pasji do bycia na scenie z powodzeniem od lat trzyma się razem. Tworzymy spektakle dla dorosłych i dzieci, gramy koncerty z muzyką, która w duszy nam gra i cieszymy się tym, że oprócz satysfakcji z efektu finalnego, w postaci występów, świetnie bawimy się także w trakcie prób.

Godziny zajęć

czwartek18:30 - 20:30
Zobacz własną stronę sekcji
Logo wykonawcy: 2xm 2xm